"TELAFİDE BEN DE VARIM"
''Telafide Ben de Varım'' programı kapsamında İlçemiz Özel Bilgili Kültür Okulları toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Özkan DUVARCI başkanlığında toplantı gerçekleştirildi.![](/meb_iys_dosyalar/2021_07/01161848_DSC_0055-min.jpg)
Şube Müdürümüz Hülya YELOK YAŞA' nın sunumunda gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürümüz Müjdat YÜKSEL ve resmi / özel tüm okul/kurum müdürleri katıldı.
Programda 5 Temmuz-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında uygulanacak "Telafide Ben de Varım" yaz dönemi uygulama esaslarına yer verildi. Okul öncesi eğitim, ilköğretim, ortaöğretim ve özel eğitim okullarında öğrenim gören öğrenciler için 5 Temmuz ? 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında okul, ilçe ve il genelinde gerçekleştirilecek program kapsamındaki bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ile etkinliklerin planlanarak yer aldığı belirtildi.