KOCAELİ BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SELİM YÜREKTEN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DERGİ EKİBİ MÜDÜRÜMÜZLE RÖPORTAJ YAPTI

İlçemiz okullarından Başiskele Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri hazırlamakta oldukları okul dergileri için röportaj yapmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil AKKAYA’yı makamında ziyarette bulundular. 
SELİM YÜREKTEN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ DERGİ EKİBİ MÜDÜRÜMÜZLE RÖPORTAJ YAPTI

Okul Müdürü  Selman UTKAN, Edebiyat Öğretmenleri Esra SÖNMEZ, Burak ERCAN ve dergi ekibini temsilen Yenilebilir Enerji Bölümü 10/G sınıf öğrencileri Şevval BALABAN ve Alaattin EFECAN’ ın katıldığı ziyarette öğrencilerin çeşitli konularda sordukları soruları içtenlikle cevaplayan Müdürümüz :

“ Biz sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştirmek istiyoruz. Topluma iyi bir insan kazandırmak bizim önceliğimiz. Bizlerin temsil ettiği bu makamlarda ve görevlerde yarın sizler olacaksınız. Sizlerden bu toprakların nasıl vatan olduğunu hiçbir zaman unutmamanızı, her şeyin en güzeline layık aziz milletimiz için, canlarını seve seve cennet vatanımıza feda eden aziz şehitlerimiz için, gazilerimiz için ve daha güçlü yarınlar için derslerinize çok çalışmanızı ve gayret göstermenizi istiyorum. ” dedi.

28-11-201728-11-2017Serdar Mah. Çobandede Sok. No.2 Yuvacık /Başiskele / Kocaeli - 0 262 343 25 14 (343 27 11) (343 49 24)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.