KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ŞEHİT EMRAH SAPA ORTAOKULU TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILDI
15.05.2018 Salı günü Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA ve Okul Müdürlerinin Katılımları ileTÜBİTAK-4006 Bilim Fuarları Kapsamında Hazırlanan Toplam 24 Adet Proje Şehit Emrah Sapa Ortaokulu’nda Sergilendi.![ŞEHİT EMRAH SAPA ORTAOKULU TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILDI](/meb_iys_dosyalar/2018_05/21131309_15.05.2018-Yehit_Emrah_Sapa_Ortaokulu_Tubitak_Bilim_FuarY_AcYlYYY_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA her bir projeyi dikkatlice inceleyerek, projeleri hazırlayan öğrencilerle yakından ilgilendi. Projeyi gerçekleştiren öğretmen ve öğrencilere çok teşekkür ederek Başarılarının devamını diledi.