KOCAELİ BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzün Faaliyet Bülteni “BaşEğitim Dergisi” Yayın Hayatına Başladı

Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde önemli bir proje hayata geçirildi. Gerek ilçemizin gerekse Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün faaliyetlerinin tanıtımına katkı sunacak ‘BaşEğitim Dergisi’ birbirinden zengin içeriğiyle yayın hayatına merhaba dedi. 
Müdürlüğümüzün Faaliyet Bülteni “BaşEğitim Dergisi” Yayın Hayatına Başladı

BaşEğitim Dergisi’nde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Cemil Akkaya’nın faaliyetleri, Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzden haberler, Kocaeli ve ilçemizden eğitim ve öğretim ile ilgili önemli gelişmeler, okullarımızdan öne çıkan başlıklar, tanıtımlar, röportajlar, belirli gün ve haftalarla ilgili mesajlar ve birçok içerik aylık okuyucuyla buluşacak. BaşEğitim Dergisi’nin Yayın Koordinatörlüğünü Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mehmet Uğur Beşer üstlendi.

 Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Cemil Akkaya faaliyet bülteniyle ilgili olarak tüm desteğini vereceğini ifade ederek hayırlı olsun temennilerinde bulunurken projenin koordinatörü Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Mehmet Uğur Beşer ise gerek ilçemiz gerekse kurumumuz adına çok daha güzel işlere imza atabilmek adına her fırsatta gösterdiği destekten ötürü sayın Cemil Akkaya’ya teşekkürlerini iletti.

BaşEğitim Dergisi ilk etapta websitemiz üzerinden indirilip okunabilir. İlerleyen zamanlarda ise basılı halde okuyucuyla buluşacak. Proje kapsamında Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün kurumsal sosyal medya hesapları da hayata geçirildi. Böylece sosyal medya üzerinden dergiye ve ilgili paylaşımlara ulaşılabilecek. 


BaşEğitim Dergisi Kasım 2018 Sayısına Ulaşmak İçin Tıklayınız

16-11-201816-11-201816-11-2018

Serdar Mah. Çobandede Sok. No.2 Yuvacık /Başiskele / Kocaeli - 0 262 343 25 14 (343 27 11) (343 49 24)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.