KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Gelişim Programı Kapsamında Yönetici Geliştirme Programı Semineri
![Mesleki Gelişim Programı Kapsamında Yönetici Geliştirme Programı Semineri](/meb_iys_dosyalar/2022_04/18145345_DSC_9320-min.jpg)
Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün Mesleki Gelişim Programı kapsamında ilçemizdeki okul müdürlüklerine yönelik düzenlenen "Yönetici Geliştirme Programı Semineri" bugün itibari ile başlamış olup, seminerlerin her biri 30 saat 4 modülden oluşan toplam 120 saat sürecektir.
Bu kapsamda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA, Başiskele Halk Eğitimi Merkezinde gerçekleştirilen eğitime katılacak olan okul müdürlülerine başarılar diledi.