KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Eğitim tanıtılması
Mesleki Eğitim tanıtılması, Mesleki Eğitim yönlendirme ve rehberlik çalışmalarını planlamak ve koordine etmek üzere İlçemizde kurulan komisyon Şube Müdürümüz Recep SEZER başkanlığında ilk toplantısını yaptı. Toplantıda Mesleki Eğitimin tanıtılması ve yönlendirme çalışmaları kapsamında okullarımızda ve ilçe genelinde yapılacak çalışmalar belirlendi.![Mesleki Eğitim tanıtılması](/meb_iys_dosyalar/2019_03/19171637_IMG_7940.jpg)