KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kaymakam Adayı Göksu BAYRAM dan ziyaret
Kaymakam Adayı Göksu BAYRAM İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA’ yı makamında ziyarette bulundu.![Kaymakam Adayı Göksu BAYRAM dan ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_11/07141432_07.11.2017-Kaymakam_AdayY_Goksu_BAYRAM_dan_ziyaret_7.jpg)
ziyarette Şube Müdürlerimiz Recep SEZER ve Hülya YELOK YAŞA’ da hazır bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışmaları hakkında bilgi alan Kaymakam Adayı Göksu BAYRAM’ a İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkürlerini sundu.