KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kapsayıcı Eğitim Öğretmen Eğitimi Modülü Ziyaret
![Kapsayıcı Eğitim Öğretmen Eğitimi Modülü Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_11/02164925_IMG_4976.jpg)
30.10.2018 – 02.11.2018 tarihleri arasında İlçemiz Vali İhsan Dede İlkokulunda yapılan Kapsayıcı Eğitim Yöneticilerin Eğitim Kursu hizmet içi eğitim faaliyetini yerinde ziyaret de bulunan ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA: Kapsayıcı eğitimin öneminden bahsederek Kursun başarılı geçmesi temennisinde bulundu. Kursa katılanlarla sohbet ederek seminer ile ilgili memnuniyetlerini aldı.