KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışmanlık Toplantısı Gerçekleştirildi.
2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Rehberlik Psikolojik Danışmanlığı Hizmetlerinin yürütülmesi yönünde İlçemiz Rehber öğretmen/Psikolojik danışmanlar ile Müdürlüğümüz toplantı salonunda toplantı gerçekleştirildi.![İlçemiz Rehber Öğretmen ve Psikolojik Danışmanlık Toplantısı Gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/22110538_DSC_4054-min.jpg)
Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA, Şube Müdürümüz Hülya YELOK YAŞA, Gölcük Ram Müdürü Ayhan DOĞAN ve İlçemiz Rehber öğretmen/Psikolojik danışmanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.