KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA Okul Ziyaretlerine Devam Ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2018_10/16170443_15.10.2018_Okul_Ziyaretleri._7.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil Akkaya ve Kocaeli Ak parti Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz eşliğinde İlçemiz Mahmut paşa İlkokulu/Ortaokulu, Başiskele Selim Yürekten Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Yeniköy Denizdibi İlkokulu/Ortaokulu ve Şehit Emrah Sapa Ortaokulunu ziyaret ederek yönetici, öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek incelemelerde bulundu.