KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
TED Kocaeli Kolejinden Ziyaret
![TED Kocaeli Kolejinden Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2019_09/13120820_13.09.2019-TED_Kolejinden_Ziyaret_1.jpg)
TED Kocaeli Koleji Kurucu Temsilcisi ve Genel Müdürü Nilgün ÇELEBİ, İlkokul, Ortaokul Müdürü Orkun IŞIK ve Lise Müdürü Hatice ESER eşliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA'ya 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının Hayırlı olması nezaket ziyaretinde bulundular.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKKAYA 2019-2020 Eğitim Öğretimin Tüm ülkemize hayırlı olması temennisinde bulunarak hayırlara vesile olmasını dile getirdi.