KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ TERCİH DANIŞMANLIĞI BAŞLADI
MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ TERCİH DANIŞMANLIĞI YAPILMAKTADIR.![MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ TERCİH DANIŞMANLIĞI BAŞLADI](/meb_iys_dosyalar/2019_07/02160018_IMG-20190702-WA0003.jpg)
"Ortaöğretime Geçişte Sınavla ve Yerel Yerleştirme ile Öğrenci Alacak Okulların tercih işlemleri için öğrenci ve velilerimize yönelik olarak İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzde saat 09:00-15:30 arasında Özel Büro Yetkilisi Emin ÖZTÜRK ve Rehber Öğretmen Çağla DİRİK tarafından yapılmaktadır.
Aynı zamanda İlçemizdeki 13 okulda da rehberlik hizmeti verilmektedir.