KOCAELİ BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Sayın Cemil AKKAYA’ nın 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Dönem Açılış Mesajı

Müdürümüz Sayın Cemil AKKAYA’ nın 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Dönem Açılış Mesajı

Değerli meslektaşlarım, saygı değer velilerimiz, geleceğimizin teminatı öğrencilerimiz ve tüm eğitim çalışanlarımız; 2018-2019 eğitim-öğretim yılı 2. Dönemine başlamanın mutluluğunu ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Sevgili Öğrencilerimiz;

Bu eğitim-öğretim döneminde de vatanına, milletine faydalı, saygılı, çalışkan, üretken bir birey olma hedefinize ulaşmak için derslerinize bir önceki döneme oranla daha gayretli, özenli ve özverili çalışacağınıza yürekten inanıyor ve sizlere başarılar dileyerek sevgilerimi sunuyorum.

Değerli Yönetici ve Öğretmenlerimiz;
Sizlere emanet edilen geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı değerlerine sahip çıkan, ülkesini, milletini seven, faydalı, saygılı, hoşgörülü, dürüst ve yardımsever birer birey olarak çok iyi bir şekilde yetiştireceğinize yürekten inanıyor ve güveniyoruz. Bu zor ve özverili görevinizde sizlere üstün başarılar diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak öğrencilerimizin, yöneticilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve tüm eğitim çalışanlarımızın 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı 2. döneminin sağlıklı ve başarılı geçmesini temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Serdar Mah. Çobandede Sok. No.2 Yuvacık /Başiskele / Kocaeli - 0 262 343 25 14 (343 27 11) (343 49 24)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.