KOCAELİ BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Program ve Proje Uygulama Toplantısını yapıldı

Başiskele Şehit Ozan Özen Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Özel Program ve Proje Uygulama Anadolu İmam Hatip Liselerinde oluşturulan Danışma Kurulumuzun 1. Toplantısını yapıldı.
Özel Program ve Proje Uygulama Toplantısını yapıldı

Toplantıya 15 Kurul üyeleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA, Şube Müdürlerimiz Recep SEZER ve Murat ARSLAN da katıldı.

Toplantıda Anadolu İmam Hatip Liseleri Vizyon Belgesi Kapsamında yapılacak seminer faaliyetlerinin planlanması ve okullarımızda akademik başarıyı artıracak faaliyetler ile bu konuda alınacak önlemlerde konuşuldu.

Ayrıca Danışma Kurulu Üyelerinden olan Prof. Dr. Osman ÇAKMAK ve Eğitim Uzmanı Adem DURAN tarafından geliştirilen ve okulumuzda uygulayacağımız bireyselleştirilmiş Öğrenme Temeli Eğitim Modelinin (BÖTEM-Gazali Eğitim Modeli )sunumu Eğitim Uzmanı Adem DURAN tarafından yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA (BÖTEM)projemizin başarıyı artırma konusunda etkili olacağını ve proje konusunda destek olacağını belirti.

02-01-201902-01-201902-01-2019

 

 

 

 

Serdar Mah. Çobandede Sok. No.2 Yuvacık /Başiskele / Kocaeli - 0 262 343 25 14 (343 27 11) (343 49 24)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.