KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Emniyet Müdürlüğüne Hayırlı Olsun Ziyareti
![İlçe Emniyet Müdürlüğüne Hayırlı Olsun Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_10/12170351_12.10.2018-_Ylce_Emniyet_Mudurunu_Ziyaret._2.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil Akkaya ve Başiskele Muhtarlar Dernek Başkanı İlhan Altıntaş 12.10.2018 Cuma günü, ilçemize kısa bir süre önce atanan Emniyet Müdürü Mücahit Keskin’ i makamlarında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
İlçe Emniyet Müdürü Mücahit Keskin nazik ziyaretlerinden dolayı şükranlarını sunarak teşekkür etti.