KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ ETKİNLİĞİ
5 Haziran Dünya Çevre günü Yuvacık Serdar İlkokulunda kutlandı Programa İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA, Şube Müdürümüz Recep SEZER ve okul müdürleri katıldı.![5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ ETKİNLİĞİ](/meb_iys_dosyalar/2017_06/08145344_05.06.2017-_4.jpg)
5 Haziran Dünya Çevre günü Saygı duruşu ve İstiklal Marşıyla başladı Günün anlam ve önemini belirtme konuşmasını 2-B Sınıfı öğrencilerinden Selim MISIR yaparak Şiir, Jimnastik, Müzikli gösteri ve Yavrukurt izcilerin gösterisiyle son buldu.
5 Haziran Dünya Çevre günü münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA ve Öğrencilerimizle okul bahçesine çiçek dikildi.