KOCAELİ BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürümüz Sayın Cemil AKKAYA´nın 2016-2017 Eğitim – Öğretim Yılı ve İlköğretim Haftası Mesajı

İlçe Müdürümüz Sayın Cemil AKKAYA´nın 2016-2017 Eğitim – Öğretim Yılı ve İlköğretim Haftası Mesajı

Değerli Yönetici ve Öğretmen arkadaşlarım,

 

2016-2017 Eğitim ve Öğretim Yılına girmiş bulunuyoruz.

Öncelikle yeni öğretim yılının tüm yönetici,öğretmen,öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını ve başarı getirmesinin diliyorum.

Şüphesiz ki Eğitim–Öğretim çok önemli. Her şey buna bağlı ama iyi bir eğitim-öğretim için en önemli unsur öğretmendir. Öğretmen bir anne-baba şefkat ve merhametiyle öğrencisini sever ve onları en iyi şekilde yetiştirir. Öğretmen ile öğrenci arasında en önemli bağ sevgidir. Sevgi bağı kurulduktan sonra aşılamayacak hiçbir engel, başarılamayacak hiçbir iş yoktur.

Öğretmen çok önemlidir. Ancak unutmayalım ki, öğretmende yöneticilerde bizler hep öğrenciler için varız. Öğrenciler olmasa bize de ihtiyaç olmaz. Onun için öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek bizim için en önemli iştir.

Başiskele olarak amacımız daima eğitimin başarı seviyesini yukarda tutmak ve hep zirvede kalmaktır. Bunu başaracak yönetici ve öğretmenlere sahibiz. Ben buna bütün kalbimle inanıyorum.

Başarılı yönetici ve öğretmenlerimizi ödüllendireceğiz. Aynı zamanda başarılı öğrencilerimizide bu sene ödüllendireceğiz.

İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak biz “ben yaptım oldu”mantığıyla değil, tüm yönetici ve öğretmenlerimizin hatta öğrenci ve velilerimizin,herkesin fikir ve katkılarından yararlanarak eğitim işlerini beraber yürüteceğiz.”Ben “ yok, her zaman “biz” olacağız.

Sıksık okullarımızı dolaşacağız, herkes ile görüşeceğiz. Birlikte başaracağız. Çünkü biz öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi çok seviyoruz. Onların derdi bizim derdimizdir. Elden gelen mutlaka yapılacaktır.

 Bu duygu ve düşüncelerle yeni Eğitim-Öğretim yılında tüm yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerimize üstün başarılar dilerim.

Herşey gönlünüzce olsun.

 

                                                                                                                                                                                                                        Cemil AKKAYA

                                                                                                                                                                                                                    İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

                                                                                                       

Serdar Mah. Çobandede Sok. No.2 Yuvacık /Başiskele / Kocaeli - 0 262 343 25 14 (343 27 11) (343 49 24)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.