KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemiz Yuvacık İlkokulu kantininin işletmesi (kiralanması) ihalesi
![İlçemiz Yuvacık İlkokulu kantininin işletmesi (kiralanması) ihalesi](/www/images/mansetresim.png)
İlçemiz Yuvacık İlkokulu kantininin işletmesi (kiralanması) Milli Eğitim Bakanlığının 09.02.2012 tarih ve 28199 Sayılı Resmi Gazetede Yayımlanan Okul Aile Birliği Yönetmeliği doğrultusunda, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 51/g maddesi gereğince pazarlık usulüne göre ihale edilecektir.
Detaylı bilgi için Tıklayınız.