KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
'Tip 1 Diyabetli Öğrencilerin Okul Kurumlarda Bakım ve Desteklenmesi
Başiskele İlçe Sağlık Müdürlüğünde görevli personel Ayten TEZCAN tarafından ''Tip 1 Diyabetli Öğrencilerin Okul Kurumlarda Bakım ve Desteklenmesi'' konulu toplantı gerçekleştirildi.!['Tip 1 Diyabetli Öğrencilerin Okul Kurumlarda Bakım ve Desteklenmesi](/meb_iys_dosyalar/2023_02/24111816_DSC_9896-min.jpg)
Uğur Okulları Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA, Şube Müdürümüz Özkan DUVARCI, İş Güvenlik Uzmanı Cüneyt BUDAKOĞLU ve İlçemiz Resmi/Özel okul müdürleri ve rehber öğretmenleri katılım sağladı.