KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı
![2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Okul Müdürleri Toplantısı Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2022_02/09165717_DSC_6785-min.jpg)
09 Şubat Çarşamba günü İlçemiz Şehit Emrah Sapa Ortaokulu Konferans Salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA başkanlığında, Şube Müdürlerimiz Recep SEZER, Özkan DUVARCI, ve Müjdat YÜKSEL' in eşliğinde resmi/özel okul müdürleri ile ''2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem Okul Müdürleri Toplantısı'' gerçekleştirildi.