KOCAELİ BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

GÜBRETAŞ ORTAOKULU DERGİ EKİBİ MÜDÜRÜMÜZLE RÖPORTAJ YAPTI

İlçemiz okullarından Başiskele Gübretaş Ortaokulu öğrencileri hazırlamakta oldukları okul dergileri için röportaj yapmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA’yı makamında ziyarette bulundular. 
GÜBRETAŞ ORTAOKULU DERGİ EKİBİ MÜDÜRÜMÜZLE RÖPORTAJ YAPTI

Okul Müdürü Selçuk DİKBAŞ, Türkçe Öğretmeni Çilem SAĞLAM ve dergi ekibini temsilen 7/A. Sınıfı öğrencisi İrem BATIN ÖZ ve 7/B. Sınıfı öğrencisi Sude VURAL’ ın katıldığı ziyarette öğrencilerin çeşitli konularda sordukları soruları içtenlikle cevaplayan Müdürümüz:

“ Biz sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştirmek istiyoruz. Topluma iyi bir insan kazandırmak bizim önceliğimiz. Bizlerin temsil ettiği bu makamlarda ve görevlerde yarın sizler olacaksınız. Sizlerden bu toprakların nasıl vatan olduğunu hiçbir zaman unutmamanızı, her şeyin en güzeline layık aziz milletimiz için, canlarını seve seve cennet vatanımıza feda eden aziz şehitlerimiz için, gazilerimiz için ve daha güçlü yarınlar için derslerinize çok çalışmanızı ve gayret göstermenizi istiyorum. ” dedi.

17-05-201817-05-201817-05-2018

Serdar Mah. Çobandede Sok. No.2 Yuvacık /Başiskele / Kocaeli - 0 262 343 25 14 (343 27 11) (343 49 24)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.