KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
''Görsel Sanatlar & Teknoloji ve Tasarım Şenliği''
Yeşilkent Ortaokulu ''Görsel Sanatlar & Teknoloji ve Tasarım Şenliği'' 02.06.2022 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA, Okul Müdürü Ahmet ERBAY, ders öğretmeni Sevda DENİZ FENER ve okul öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleşmiştir.![''Görsel Sanatlar & Teknoloji ve Tasarım Şenliği''](/meb_iys_dosyalar/2022_06/03131123_DSC_1471-min.jpg)
Ders Öğretmeni Sevda DENİZ FENER yapılan ürünlerle ilgili derslerde geri dönüşüm odaklı çalıştıklarını ifade etti. Düzenlenen sergi katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.