KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Etwinning Topraksız ''Tarım Projesi'' Kermesi
İlçemiz Başiskele Anadolu Lisesi Biyoloji Öğretmeni Yaprak BEBEK öncülüğünde gerçekleştirilen eTwinning Projeleri kapsamında Proje tanıtım kermesi düzenlendi.![Etwinning Topraksız ''Tarım Projesi'' Kermesi](/meb_iys_dosyalar/2022_05/09150447_1-min.jpg)
Başiskele Kaymakamımız Necip ÇAKMAK ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA, "Topraksız Tarım" Projesi yetiştirilen marulların ve sistemin nasıl işleyişini öğrenciler tarafından yerinde inceleyerek bilgi aldı.