KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
EĞİTİMDE DEĞERLER EĞİTİMİ PROJESİ UYGULAMALARI TOPLANTISI
![EĞİTİMDE DEĞERLER EĞİTİMİ PROJESİ UYGULAMALARI TOPLANTISI](/meb_iys_dosyalar/2019_04/01134322_IMG_8342.jpg)
Toplumsal hayatı oluşturan, insanları birbirine bağlayan, gelişmeyi, mutluluğu ve huzuru sağlayan, risk ve tehditlerden koruyan insani, ahlaki, sosyal ve manevi değerlerimizin öğrencilerimize kazandırılması amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA başkanlığında İlçemiz Okul Müdürlerine yönelik Değerler Eğitimi Uygulamaları toplantısı gerçekleştirildi.