KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim Öğretim Değerlendirme Toplantısı
![Eğitim Öğretim Değerlendirme Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2018_04/30112348_30.04.2018-Okul_Mudurler_toplantYsY_2.jpg)
30 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 10.30’da İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA, başkanlığında ve Şube Müdürlerimizin katılımıyla ‘’Eğitim – Öğretim’’ konularında son olarak yapılan değişiklerle ilgili tüm Resmi Okul Müdürlerinin katılımıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Konferans Salonunda toplantı gerçekleştirildi.