KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
BAŞİSKELE KAYMAKAMIMIZDAN OKUL ZİYARETİ
Başiskele Kaymakamımız Necip ÇAKMAK, korona virüs ile mücadelede kontrollü normalleşme süreci kapsamında yüz yüze eğitime devam eden öğrencilerimizi ziyaret etti.![BAŞİSKELE KAYMAKAMIMIZDAN OKUL ZİYARETİ](/meb_iys_dosyalar/2021_12/20172513_DSC_4976-min.jpg)
İlçe Kaymakamımız Necip ÇAKMAK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA ili birlikte, İlçemizde bulunan Kocaeli Anadolu Lisesini ziyaret ederek okul idarecileri ve öğretmenlerden eğitim ve öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı.