KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürümüz den İlçe Emniyet Müdürümüze Hayırlı olsun ziyareti
![Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürümüz den İlçe Emniyet Müdürümüze Hayırlı olsun ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_02/08104117_06.02.2018-Ylce_Emniyet_Mudurunu_HayYrlY_olsun_ziyareti_2.jpg)
Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKYA, Şube Müdürlerimiz Hülya YELOK YAŞA, Recep SEZER ve Murat ARSLAN ile İlçemizde göreve başlayan ( 2.sınıf ) İlçe Emniyet Müdürü Ersin ERDOĞAN’ ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular
Başiskele İlçe Emniyet Müdürü Ersin ERDOĞAN bu nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.