KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Başiskele Gübretaş İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerinden ziyaret
![Başiskele Gübretaş İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerinden ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2022_05/10172934_DSC_0478-min.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil AKKAYA, zeka oyunları ve spor alanlarında ilçemizi temsil eden, ilde derece elde eden Gübretaş ilk/Ortaokulu öğrencilerini makamında misafir ederek öğrencilere hediyelerini takdim ederek tebrik etti.
Başarılı öğrencilerimiz Bünyamin Dönmez - Mangala Kocaeli 1.si - Yiğit Güney - Judo Kocaeli 1.si - Sefa Ertan-Pentago Kocaeli 2.si - Abdullah Bayramov - Mangala Kocaeli 2.si.