KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Arama Kurtarma ve Tahliye Eğitimi
![Arama Kurtarma ve Tahliye Eğitimi](/meb_iys_dosyalar/2017_11/27113526_27.11.2017-AFAD_6.jpg)
İlçemizde bulunan okullarımızda Acil Durum Ekiplerinde görevli Arama Kurtarma Tahliye Ekiplerindeki personellerimize 27-28-29 Kasım tarihlerinde İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü personeli tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Konferans salonunda 150 öğretmenin katılımı ile Arama Kurtarma ve Tahliye Eğitimi verilmiştir.