KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
AByi Öğreniyorum
‘’AB’yi Öğreniyorum’’ Bilgi Yarışması İlçemiz Vali İhsan Dede İlkokulu Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Liseler arası düzenlenen yarışmaya 6 okulumuz katıldı. İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Cengiz KOÇ’un Koordinatörlüğünde ve Milli Eğitim Müdürümüz İrfan Zeki ER’İN katılımıyla gerçekleşen Bilgi Yarışmasın da Kocaeli Anadolu Lisesi birinci oldu.![AByi Öğreniyorum](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_17141918_p_20160316_140325_p.jpg)
İlçe 1.si olarak İl Finalinde İlçemizi Temsil Edecek Kocaeli Anadolu Lisemize Şimdiden Başarılar dileriz.