KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ETKİNLİKLERİ
19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, 19 Mayıs 2017 Cuma günü saat 09:30´da Başiskele Kaymakamlığı önünde Çelenk Töreni ile başladı. Daha sonra saat 10:30´da Başiskele İlçe Spor Salonun’ da büyük bir coşkuyla kutlandı![19 MAYIS ATATÜRKÜ ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI ETKİNLİKLERİ](/meb_iys_dosyalar/2017_05/23125942_19.05.2017-_6.jpg)
19 Mayıs Atatürk’ü anma gençlik ve spor bayramı etkinlikleri çerçevesinde ilçemizde düzenlenen sportif ve kültürel yarışmalarda dereceye giren öğrencilerimize Protokol tarafından ödülleri verildi.