KOCAELİ
BAŞİSKELE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
100 ÇOCUĞA BİSİKLET ÖDÜLLÜ YARIŞMA
![100 ÇOCUĞA BİSİKLET ÖDÜLLÜ YARIŞMA](/meb_iys_dosyalar/2019_06/19142556_18120438_AAAAAA.jpg)
İçişleri Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan "Bu Yolda Hep Birlikteyiz" Projesinin devamı niteliğinde olan "Dersler Sizden Notlar Bizden" projesinin hayata geçirilmesi sebebiyle 31 Mayıs-20 Haziran 2019 tarihleri arasında çocuklara yönelik "Karnemi dolduruyorum Trafiğe Güvenli Çıkıyorum" sloganı ile 100 çocuğa Bisiklet Ödüllü yarışma düzenlenecektir.